Olin seota

Nukuin kauniita unia kunnes yht´äkkiä heräsin kaameaan ääneen.
Naapurista kantautui todella kumeasti lotkottavan peräsuolen ääntä.
Seuraavana päivänä oli fysiikan tentti, jonka reputin, koska en saanut mielestäni pois tuota kammottavaa tapahtumaa.
2277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kumeasti lotkottavan peräsuolen ääntä.

Äänestä

Kyl se vaan potkii vieläkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aino Kainen kirjoitti:

Nukuin kauniita unia kunnes yht´äkkiä heräsin kaameaan ääneen.
Naapurista kantautui todella kumeasti lotkottavan peräsuolen ääntä.
Seuraavana päivänä oli fysiikan tentti, jonka reputin, koska en saanut mielestäni pois tuota kammottavaa tapahtumaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu