Dragoneer's Aria

dadaf

Hei jos joku on pelannut kyseistä peliä ja jäänyt jumiin, niin hyvä vinkki:
Näet periaatteessa vihollisten levelit painamalla vasenta tai oikeaa näppäintä ollessasi tarpeeksi lähellä vihollisia.. Tekstin väri kertoo vihollisen vahvuuden.. Siitä tietää suurinpiirtein tarvitseeko kehitellä hahmoja.. Hyvänä sääntönä onkin kehittää hahmoja niin kauan että kaikki sen alueen viholliset on sinisiä..

Jos joku on jumissa kyseisessä pelissä, voin kertoa neuvoja parhaani mukaan..itse en löytänyt juurikaan vihjeitä peliin, joten jos joku tarvitsee siihen apua voipi kysästä..

0

224

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

        Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
        Sinkut
        341
        1237
      2. Mikä sinua ja kaivattuasi

        Yhdistää??????
        Ikävä
        54
        738
      3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

        Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
        Lieksa
        55
        718
      4. Sinulle mies

        Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
        Ikävä
        38
        715
      5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

        https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
        Kotimaiset julkkisjuorut
        152
        623
      6. Miia Heikkinen avautui !

        Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
        Judo
        59
        606
      7. 45
        604
      8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

        Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
        Kotimaiset julkkisjuorut
        26
        571
      9. Voiko meidän välit

        Koskaan parantua tästä?
        Ikävä
        42
        526
      10. 51
        511
      Aihe