Uusi scania

Oottekos kuullu, onkos scaniasta tullu uus malli? 730 heppaa pitäs olla tehoja ja silleen. Kuulemma esitelty jo.
81522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

ehkä jo vuos sitten! Mutta uudessa volvossapa onkin 740hv

Äänestä
  • todistuksessa pelkkiä ykkösiä...

    Äänestä

  • kun ei ole. Volvo on edelleen veltoin vetäjä.

    Äänestä

  • volvon paskoja saakeli mun isäki ajo volvolla ja saatana turbo levis ja öljyt tuli ulos

    Äänestä

  • kouhia oy kirjoitti:

    volvon paskoja saakeli mun isäki ajo volvolla ja saatana turbo levis ja öljyt tuli ulos

    eihän volvolla ees oo v8 lol

    Äänestä

Ei kyllä olla kuultu mistä oot saanu seleville?

Äänestä

sit ku se tulee niin eiku heti tonkimaan porotorvesta fyllit pois niin tuntuu paljon miehekkäämmälle

Äänestä
  • Elä ruuvaa hyvä miäs, eip sua turporusetti päästökaasuja tarpeeks ja mäännööp anaeropiselle puolelle ja henkästyy.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


vissiin tullu kirjoitti:

Oottekos kuullu, onkos scaniasta tullu uus malli? 730 heppaa pitäs olla tehoja ja silleen. Kuulemma esitelty jo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu