Leirin yösiitos

Luonnon lapsi.

Leirillä.
Makaan lattialla naisystävän vieressä. Meillä on molemmilla omat patjat. Samassa huoneessa makaa tuttavapariskunta sängyssä.
En saa unta ja tarraudun nuoreen naiseen takaapäin. Hitaasti käteni vaeltelevat pitkin naisen vartaloa. En ole varma onko nainen jo hereillä. Käteni hakeutuvat suloisille rinnoille puristellen ja nännejä hiplaten. Jatkan hetken päästä jo kosteaan jalkoväliin. Kaluni pullistelee verryttelyhousuissa. Nuori nainen makaa yhä kuin nukkuen lattialla. Sormeni työntyvät kosteaan vakoon ja siirrän pikkuhousuja sivuun paljastaen kostean pilluvaon. Vapautan kaluni housuistani ja asettelen terskanpäätäni pillunhuulille. Nuori nainen on yhä paikoillaan kuin nukkuen edessäni. Taivutan kyljellään makaavan nuoren naisen jalkoja eteenpäin saaden pyllyn ihanasti tyrkylle kaluni eteen. Nuori nainen hengittää raskaammin ja makaa kyljellään suloinen pillu kosteana edessäni. Ehkäisyä ei ole, emme seurustele, en ole varma onko hän hereillä. Tilanne on erittäin kiihottava. Uskon että hän niin kuin minäkin käy kuumana mutta pelkää muiden huoneessa heräävän.
Peitto lantioidemme päällä työnnän kovan ja sykkivän kaluni nuoren naisen sisään. Ajatus isäksi tulemisesta käy mielessä mutta se tuntuu vain lisäävän kiihottumistani. Liikutan kaluani hitaasti naisen sisällä. Kuuma emätin puristaa sykkivää kaluani ja olen lähellä laukeamista.
Puristelen hentoja rintoja ja nautin kaluni sykkivästä tunteesta naisen sisällä. Tuntuu kuin kaluni valuttaisi ja hitaasti nesteitään ja spermaa nuoren naisen sisään. Jokainen pieni liike lisää painetta sykkivässä kalussani. Työnnän kaluni pari kertaa hitaasti syvälle emättimeen samalla rintoja puristellen. Tunnen paineen kasvavan nivusissani.. Pidättelen.. puristaudun tiukasti hentoa vartaloa vasten. Nautin laukeamisen tunteesta. Virittäydyn hitaasti kuin jousi.. Yrittäen pidätellä siemensyöksyä.. Yritän keskittyä rintojen puristeluun ja suutelen naisen paljasta olkapäätä. Mutta syke kalussani ei hellitä ja mielenräjäyttävä tunne etenee reikärankaani pitkin nivusiini. Tiukasti kalu syvällä nuoren naisen emättimessä tunnen laukeavani sykkivin sperman ryöpsäyksin syvälle nuoren naisen sisään. Hiljaa kouristelen naisen lantiota vasten nautin kaluni sykkivästä tunteesta naisen emättimessä. Tunnen kaluni sykkivän yhä harvemmin spermaryöpsähdyksiään naisen sisään. Lopulta liikutan hieman veltostunutta kaluani edestakaisin nesteistä ja spermasta kosteassa pillussa valuttaen viimeisetkin tipat sisään.
Vedän veltostuneen kaluni ulos emättimestä ja siirrän pikkuhousut takaisin supermaisten häpyhuulien päälle. Nukahdan..

Seuraavan aamuna herään kun muut leiriläiset ovat jo aamiaispöydän äärellä. Öinen yhdyntäkumppanini käyttäytyy ystävänä kuten aina ennenkin. Elämäni jatkuu omia raiteitaan eikä öisestä yhdynnästä ikinä puhuttu.

5

19108

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mörkö

      Todella hyvä juttu. Kirjoita lisää samanlaisia. Olen itse nainen, joten tuo miten mies kokee koko asian saa innostumaan ja kostumaan. Tarinasi suorastaan sai toivomaan, että se nuori nainen olisin ollut minä itse. Samanlaista kiitos!!!

      • Leena

        samaa mieltä sun kanssa :)


      • hms

        minäkin aivan samaa mieltä kanssasi. itsensä tosiaan tuollaiseen tilanteeseen mielellään kuvittelee. nams.


      • poitsu
        hms kirjoitti:

        minäkin aivan samaa mieltä kanssasi. itsensä tosiaan tuollaiseen tilanteeseen mielellään kuvittelee. nams.

        voi vittu multa tuli syöksy kun luin tota sun tarinaa. ei sitä tiedä onko tuo totta kun noin aidolta kuullosti. voi v,t,u.


    • uuuh

      Toi oli todella kiihottavaa luettavaa, lisää ehdottomasti samanlaisia! Minäkin olisin toivonut olevani se nainen tuossa tarinassa...aaah!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      67
      2277
    2. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      230
      2182
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1478
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      20
      1282
    5. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      21
      1242
    6. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1200
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      120
      1164
    8. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      969
    9. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      959
    10. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      78
      909
    Aihe