Lisää kirjoja..?

Tietääkö kukaan onko Harry Potter kirjoja tulossa mahdollisesti lisää?
5483
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä niitä tulee ainaki 6 ja 7

Äänestä
  • ja satttaa tulla kahdeksas!!

    Äänestä

  • tazza kirjoitti:

    ja satttaa tulla kahdeksas!!

    Eihän se nyt kesken voi jäädä. Seittemän niitä tulee, ja Rowling on kertonu, ettei tuu enempää..

    :D

    Äänestä

  • loony kirjoitti:

    Eihän se nyt kesken voi jäädä. Seittemän niitä tulee, ja Rowling on kertonu, ettei tuu enempää..

    :D

    mutta voihan rowin mieli muuttua seiskan jälkeen! ei sitä koskaan tiiä..

    Äänestä

  • PiPPuRi kirjoitti:

    mutta voihan rowin mieli muuttua seiskan jälkeen! ei sitä koskaan tiiä..

    Jos hän kirjoittaa lisää kirjoja, niin minusta niiden ei pitäisi enää kertoa Harrysta. Rowling voisi syventyä johonkin uuteen hahmoon yms.

    Eivät ne kyllä enää sitten olisi Harry Pottereita, mutta...

    Tarpeettomat jatko-osat ovat kyllä juuri sitä, mitä ovat: tarpeettomia! :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nata kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko Harry Potter kirjoja tulossa mahdollisesti lisää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu