haluun tyttö ystävän kaikki luokkalaiset nauraa ko mulla ei oo ja kaikilla muilla on ja kaikki tytöt nauraa mulle auttakaa yks tyttö näytti mulle kerran keski sormea ko menin juttelemaan sille miksi se teki näin???
haluan tytöystävän
joonas trolli
5289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos ikää löytyy niin mene baariin=)?
minkä ikänen oot?
ja meille tytöille ulkonäkö ratkaisee yleensä :oo mullle myöskin luonne :)
joten kun meet puhuun tytölle nii pese hampaat laittaa hiukses hyvin laita coolit vaatteet nii ehk sit...
Kuinka vanha olet? Iästä se riippuu aika paljon :)
olen 20 vuotta vanha mies mut etsin seuraa jos en saa mulle käy niin että olisin valmis tekemään itsemurhan itselleni niin että hirttään itseni kuoliaaksi olen ollut pitkään ilman tyttö ystävää ja mä pesen aina hampaat ja laitan tukan siistiksi ja juhla vaatteet mut tuskin kukaan tyttö ees haluu olla mun kaa yhessä joten onko toi hirttääminen oikea tapa mulle että voin päättää elämäni kokonaan
Puhu edes tollasia! Onko ne tytöt sen arvoisia, että kannattais tollasta edes miettiä? Jos sä et vielä ole onnistunu seuraa saamaan, niin älä murehdi. Elämässä on kyllä muutakin kuin tytöt. Itselläni ei pahemmin seuraa ole ollut, ja olen 18-vuotias nainen, mutta mitä sitten? Sinkkuna on aikaa ajatella vain itseään ja nauttia omasta elämästään. Kyllä ne elämänkumppanit vastaan tulee, silloin kun sitä vähiten osaa odottaa. Sun ei kannata miettiä näitä asioita liikaa.. Ei sitä tyttöä, joka sulle on tarkotettu, kukaan vie.. Sä et vain ole vielä löytänyt sitä. :)