Lapinkylä

tontin ostaja-

missä hintatasolla kyseisellä alueella tontin hinnat liikkuvät tällä hetkellä ? kyseessä on 1000 m2 määräala .
olen perheeni kanssa katsonut alueella olevaa tonttia mikä olisi mahdollisesti myynnissä niin paljonko siitä voi korkeintaan pyytää ? tarkka tie millä tontti siaitsee on rajasillantie,vantaalla.

toivottavasti joku osaisi antaa jotain suuntaa antavaa! kiitos!

2

573

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • f322

      äkkiveikkaus

      • kukkuuuyyy

        enemmänkin 1350000 e ihan mahdollinen kun ottaa huomioon pian valmistuvan kehäradan.
        Kivistössä myydään 600 m2 1160000 e.
        Ei kannata ilmatteeksi antaa tuolta alueelta enää maata koska se on kysyttyä tällä hetkellä mutta viellä kysyntä varmasti tulee kasvamaan!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tuot pöytään parisuhteessa?

      Siinäpä se kysymys on otsikossa. Mitäpä siis tuot/toisit pöytään parisuhteessa? Oletko mies vai nainen? Koetko sen mitä
      Sinkut
      341
      1237
    2. Mikä sinua ja kaivattuasi

      Yhdistää??????
      Ikävä
      54
      728
    3. 2 km on nykyään liian pitkä koulumatka

      Hesarissa päivitellään lapset joutuu nyt kulkemaan 2 km kouluun jösses. Ruostefillarilla tuo matka menee vaikka miten äk
      Lieksa
      55
      718
    4. Sinulle mies

      Kohtaamme jälleen kun on oikea aika. Sitä ei voi mikään eikä kukaan estää <3 <3
      Ikävä
      38
      715
    5. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      152
      623
    6. Miia Heikkinen avautui !

      Olipa hyvä kirjoitus, kiitos. Ongelmat mitkä nostat esille on todellisia ja tämä ylimielisyys totta ja se näkyy kaikessa
      Judo
      59
      606
    7. 45
      604
    8. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      26
      571
    9. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      42
      516
    10. Onko minulla nainen

      Lupa tutustua toiseen naiseen? Olen saanut sen kuvan että et halua alkaa kanssani koska et luota minuun...
      Ikävä
      46
      502
    Aihe