Tiitiäisten pikkujoulut?

Joko ne on ollut siellä Kumpelissa? Eipä tullut mulle yhteydenottoa vaikka lupasitte.
3375
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Niin, Tiitiäiset ovat olleet hyvin hissukseen viime aikoina

Olen vähän huolissani kun heistä ei ole kuulunut, onhan Tiitiskä ja Tiitiäisen Isäntä varmasti kunnossa?

Terv. Huolestunut Heinolalainen

Äänestä

Tiitiäisen pikkujoulut ovat kyllä sellaiset pikkujoulut jossa on taatusti pukki paikalla!

Äänestä

Kuulin juttua että tiitiäisen isäntä olisi menehtynyt äkillisesti? pumppu kuulemma pettänyt kesken swingausiltaa, tällaista kertovat alan piireissä.. itse en usko että tämä on totta!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häntä-Heikki Satiainen kirjoitti:

Joko ne on ollut siellä Kumpelissa? Eipä tullut mulle yhteydenottoa vaikka lupasitte.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu