joo.. elikkä olisin ostamassa uutta tietokoneen näyttöä ja haluasin että sillä toimii Myös ps3. Löysin tässä yhden Varsin hienon,halvan Full Hd Led näytön. Hdmi siinä näyttää olevan mutta ongelmana on että saanko laitettua siihen normaalit Tietokoneen kaiuttimet? Kun tuolla on 3,5mm ulostulo vai pitääkö se olla nimenomaan 3,5mm audio ulos vai ovatko nämä sama asia?
https://www.konebox.fi/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=113050
Näyttö on tuossa
Ps3 Tietokoneen näytöllä
Need help
1
383
Vastaukset
- untokuurna
Ei siinä 3,5 ulostulossa ennen ainakaan mitään muuta ole liikkunut kuin ääntä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1994935
- 373372
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.352898Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412773- 252428
SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.682257Tiesitkö? Johannes Brotheruksen ex-isäpuoli on kuin onkin Mikko Kuustonen - Tästä on kyse!
Tiesitkö? Ja hehän on kuin kaksi marjaa... Johannes Brotherus on KUUMAA-yhtyeen jäsen ja tänä syksynä mukana Vain elämää192118Mitä tapahtuu?
Mitä säpäkän risteyksessä on tapahtunut kun poliiseja, ambulansseja ja kopteri paikalla?311810Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411762Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.821425