Jyväskylän baarit?

Minkälaista baari tarjontaa Jyväskylästä löytyy rock henkiselle tyttökaksikolle?
4650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mustakynnys vanhan aseman tilalla ja Bar Soolo Väinönkadulla.

Äänestä
  • Aloittaja

    Ton soolon mä löysinkin jo googlettamalla... Katotaan mihin ne töttöröpäät eksyy =)

    Äänestä

  • UPDATE_2003997 kirjoitti:

    Ton soolon mä löysinkin jo googlettamalla... Katotaan mihin ne töttöröpäät eksyy =)

    mennä itseensä ja miettiä mitä ne räkäbaarit antavat? Löytyy kuulkaas parempaakin tekemistä Jyväskylästä.
    Täällä on seurakunnan tilaisuuksia eikä ne lopu valomerkkiin!

    Äänestä

Huhtakeskuksessa oleva Pupujussi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_2003997 kirjoitti:

Minkälaista baari tarjontaa Jyväskylästä löytyy rock henkiselle tyttökaksikolle?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu