Japsien "laatu"

riceboy

*LUUSERIT,POISTITTE VIESTINI URPOT!*
´å
Minä taas halveksin ihmisiä.kuten itseäni, jotka halventavat totuutta heidän utopistisilla valheillaan, joihin he itsekin uskovat (esim. minun kirjoittamani lammas-jutut, joihin vain vajaat ja/eli japsikuskit uskovat ja joita vain alhaiset ihmiset keksivät, ne jos jotku ovat homo…provoja(ni)).
Muuten KUKA ikinä sanoi,että minä ne kirjoitin,koska kaikkihan luulivat,että se oli feikki,mutta MINÄ se olin..ovelaa..lampaanlihaa,ahh!
Taas (olen) satumaailmassa elävän japsikuskin harhaunia ja propagandaa. Japsien taloudellinen tilanne on koko ajan tekemässä harakiriä, johtuen heidän jatkuvista ”autojen teko” tadostaan ja itsemurhistaan ”jos en pääse yliopistoon,häpäisin sukuni=henki opis! (ja nykyään monet japsitkin ovat tajunneet sen ja sen takia ovat alkaneet ostamaan parempia gaytoja, eli Eeroja ,lampaita,tai polkupyöriä).
En, vaan kokemukseen(ajelen lampaa peräsuolta) ja todistusaineeseen(netin copy-pastetukseni,jotrka itse tein) nojaten laitan lisää valetotuutta hajoneen japsiauton konepellille, kun japsikuskit koittavat vain sekoittaa pakkaa epämoraalisilla valheillaan, joiden kieli- ja esitysasu uhkuu vihaa, konservatiivisuutta ja aivopesty asenne. En nytkään naura yhtään (koska isä laittoi lemmikkilampaani lihoiksi,minä paksuksi).
Älä kommentoi. Turha sinun on väitellä totuutta vastaan, joka tulee joka tapauksessa joskus vastaan sinullekin jossain vaiheessa.
Voi pyhä yksinkertaisuus! Enpä minäkään näköjään tajua asiasta yhtään mitään. Kun Maan todistettiin olevan pyöreä, niin en sitä silloinkaan uskonut suurin osa japsiauton omistavista ihmisistä,kuvaa kai paljon heidän ”älyään” *reps* Miksi he yrittävät olla minun tavoin ”viisaita” haukkuessaan kaikkia muita,ja olevansa rantojen runkkun,jos Tallissa on isän omistama peruskorolla,punaisena.
Ja suurin osa tälläkin foorumilla on japsikuskeja, mikä näkyy minunkin huonosta kieliopista. Silmälasitkin koriväriseksi tuunattuna,muovisen koirankopin sisällä ja heti, kun kaasua painaa vähän enemmän, niin haisee kiinnileikkautumisen käry jota tapahtuu japseissa ainiaan.
Ainoa ero,mitä voi huomata (kiinnileikaamisen lisäksi)japsissa, kun painaa reilusti kaasua,on Economy-valon sammuminen,jos se(kään) satuu toimimaan..
Saa myös kiksejä autojen vikataulukoista,jonka teen itse!
AHH! Ajatelkaa uusi paska-Avensis takatarruvikoineen takuuhuollossa.AHH!

2

582

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Japsikuski

      Kyllä, kertaus on opintojen äiti. Mutta kyllä tuo jo äsken tuli selväksi Riceboy-san.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?

      Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?
      Kalajoki
      157
      6536
    2. Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia

      Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell
      Maailman menoa
      206
      4165
    3. PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä

      Toivottavasti on   s  i  n  i  v  u  o  k  k  o    nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w
      Maailman menoa
      486
      2867
    4. Joku hukkui Hyrynsalmella?

      Oliko mökkiläinen taas?
      Hyrynsalmi
      32
      2794
    5. Mitä sinä mietit

      Mies?
      Ikävä
      201
      2385
    6. Sinä eräs, pyydän......

      AUTA mua ole kiltti. Ei mun takia vaan.... Miten saan sut kiinni?
      Ikävä
      186
      2159
    7. Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka

      Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale
      Perussuomalaiset
      148
      1517
    8. Nimikirjaimet

      Kuka kaipaa ketä 🥰
      Ikävä
      61
      1390
    9. Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi

      Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.
      Tunteet
      37
      1334
    10. Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?

      Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?
      Ikävä
      94
      1123
    Aihe