Flavio Cristilli

Tietäiskö joku mistä löytyy sanat flavio cristillin Iris-kappaleeseen?
3161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voi en tiiä mut kaveri sai sen sinkun kun ne tilas sille levykaupasta! Ja sillä on nettisivu, www.flaviocristilli.it, kai sieltä vois pyytää??

Äänestä

Kirjoitin viikko sit Flaviolle meilin ja se vastasi siihen!:) Pyydä siltä sanoja... Osoite: [email protected]

Äänestä

Kirjoitin flaviolle, ja laittoi sanat.
Sain samalla harjoitella italian kieltä..
Hyvin flavio ymmärsi, vaikka kielioppi hiukan hakusessa..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sanoja?? kirjoitti:

Tietäiskö joku mistä löytyy sanat flavio cristillin Iris-kappaleeseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu