Satuin ostamaan tämän ''Stuntman2'' pelin 2-päivää sitten 20€. Sinne meni nekin rahat, kun tässä pelissä ei ole mitään haastetta, kerta yrityksellä kaikki tähdet ja peli meni kuudessa tunnissa läpi. Mielipiteeni ovat tästä pelistä sellaiset että niissä ei ole kovin paljon hyvää laitettu, ja parastahan tässä pelissä on musiikit.
Hyvää: Musiikki
Huonot: -Lyhyt-
autot eivät hajoa yhtä hyvin kuin Stuntman1(en ole onnistunut hajottaa yhtään autoa, vaikka olen ajanut autolla seinää huippunopeutta mutta ei vain hajoa)
-Helppous-( Jos jotkut väittää Stuntman 2 vaikeaksi, niin sitä se ei ole.)
PS: pieni vinkki niille jotka tätä peliä pelaa, niin stuntin aikana katsokaa vain tiehen ja kuunnelkaa ohjeita tehkää kaikkea kivaa bonus juttuu aina kun on mahdollista.
Stuntman Ignition
stuntman
0
194
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M547175Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1193907Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463836Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn462227Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e582172KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492012Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka352002Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21852Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj351563- 791319