Mainosten seassa jaettiin tänään kirjekuori, jossa ei ollut lähettäjän eikä vastaanottajan tietoja, sisältö koski ihon alle piilotettavia radiolähettimiä ja raamattua.
Ilmaisjakelun mukana tärkeää tietoa
K.Ahelein
8589
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sisällä voi olla vaikka mitä.
Vittu mitä paskaa. Otan ihan vittuillessani sirut käsiin ja jalkoihin. Siinäpähän kitkuttelevat, saatanan uskovaiset. HAHAHAHAHA
Tein salapoliisityötä ja totesin että kyseessä on pienen piirin puuhastelua koska suuret volyymit olisi julkaistu lasertulostimella tulostettuna. Nyt julkaisu oli tehty mustesuihkutulostimella, mikä on kallista puuhaa. Totesin asian kusemalla lapun päälle jolloin muste levisi.
Liekö ollut sama hörhöpoppoo joka jakeli samankaltaisia paskapuheita sisältäviä lippulappuja jokin aika sitten. Taas hyvä esimerkki jeesushörhöjen mielentilasta.
Mitä tuohon kirjeeseen nyt sanois.... trololololll....
Minä tuossa luin Raamattua ja siinä sanotaan "ilman sitä ei voi ostaa eikä myydä". Ei taida olla ihan lähitulevaisuutta ettei käteinen raha tai pankkikortti enää kelpaa.
Kukahan tämän kirjeen takana oli, ei ollut lähettäjän tietoja!
Sama kirje tuli tänne ja mulla tuli heti mieleen se auto jonka ikkunat on kirjoituksia täynnä jotain jeesustelua.
Olisko tämä porukka tämän kirjeekin takana ?? Kuka kehtaa käyttää aikaansa tollaiseen kirjeitten tekoo ja vielä lähettelyyn?? Ei ainakaan kukaan normipää.