Olin kerran vahingossa jäänyt myöhään harjoitusten jälkeen pukkariin, kuullut miesten tulon ja piiloutunut siivouskomeroon. Näkymät olivat mahtavat, ovessa oli ylhäällä ritilä, josta näki hyvin koko pukuhuoneen.
Pukuhuone oli periaatteessa naisten, mutta ei kai sillä kesällä niin väliä ollut kun ei paljon vuoroja ollut jaossa.
Sain idean mennä vakoilemaan miehiä treeneissään ja valmistauduin huolella. Puin ylleni kesämekon ja jätin pikkarit suosiolla vaatekaappiin. Kokemus oli ollut niin kiihottava, että kostuin jo pelkästä odotuksesta.
Kesämekossani pyöräilin koulua kohti vaaleat hiukset hulmuten vauhdissa, kuulin takaa miesten viheltelyjä. Mekko paljasti reidet ja avonainen kaula- aukko paljasti vähän paljaita pieniä tissejäni.
Laitoin pyörän lukkoon ja kävelin sisään saliin. Kurkkasin ovenraosta ja näin miesten pelaavan korista. Koputin pukuhuoneen oveen enkä kuullut vastausta. Laukkuja oli jokapuolella ja livahdin nopeasti komeroon.
Ehdin haaveilla ja kostua n. kymmenen minuutia ennenkuin ovi kävi ja meteli täytti pukkarin. Miehet tulivat paidattomina ja istuivat kukin paikalleen. Miesten juttuja, pääosin naisista ja paljastavista mekoista täyttivät keskustelut.
Osa miehistä ehti jo riisuutua mennäkseen suihkuun. Kaluja oli jokapuolella ja sormeni löysi kostean pimpsani. Levitin haara-asentoani enemmän ja sormi liikkui hitaasti hunajaisella pillullani.
Kulleja oli kaiken kokoisia ja nautin niiden katselusta. Lihaksikkaita vartaloita, tiukkoja peppuja.
Porukka alkoi vähentyä ja jäljellä oli enää pari miestä. Miehet menivät suihkuun ja minä päätin riisua mekkoni pois päästäkseni nauttimaan paremmin koskettelustani.
Vain sandaalit enää jalassa sormetin itseäni, jalkani alkoivat jo puutua kyykkyasennostani johtuen. Miehet tulivat suihkusta ja istuivat penkille. Nousin suoraksi. Kummallakaan ei ollut mitään vartalonsa suojana. Kalut roikkuivat haaroissa penkkiä vasten.
Miehet olivat jotain 30- 40- vuotiaita. Toinen miehistä oli juuri pukemassa boxereita kun kaatoi juomansa lattialle. Parin kirosanan saattelemana mies lähestyi kaappiani.
Sydämeni hyppäsi kurkkuun, enkä ehtinyt kuin ottaa mekkoni kaapin lattialta kun ovi aukesi. Kyykistyin alas ja yritin peittää mekollani itseäni.
"Mitä helv...?"
Miehet tulivat eteeni kumpikin alastomina. Kullit olivat kasvojeni korkeudella ja alkoivat kangistua lupaavasti. En voinut olla katsomatta kangistuvia kaluja.
Toinen miehistä otti mekkoni ja heitti sen penkille. Nousin ylös miesten katseiden saattelemana. Miehet hyväilivät lantiotani ja pientä peppuani. Toinen suuteli pientä tissiäni.
Kukaan ei puhunut mitään. Astuin miesten väliin ja tunsin pakaroillani toisen kovan kalun. Toinen oli vatsaani vasten pystyssä.
Mies takanani istui ja veti mut syliinsä istumaan.
Terska venytti ahdasta pimppaani kun laskeuduin alemmas mies sisälläni.
jatkuu...
Kesällä pukuhuoneessa
Kesätyttö 16v.
2
14363
Vastaukset
- odottelija
JATKOA!!!!!
- Jankko
Ihanko itse, Kesäpoika 16v, keksit tarinan? Kuulosti lähes uskottavalle ja melkein kiihottavalle.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää362141Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten591955Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1211900HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a363771622Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1031621Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja
Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah1241444Millainen on naisellinen nainen
Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n1821072Raamatullinen kaste
Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu53947- 73875
- 27869