lisäpenkki

Osaisiko joku kertoa, mistä sais farmari Passattiin (-95) kohtuuhinnalla lisäpenkin peräkonttiin?
2447
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

http://www.carsport.fi/passat.php on linkki hyväksyttyjen istuimien valmistajan sivuille - tai en ole ainakaan muista kuullut, jotka Passattiin tekisi noita.
Ei halpa, kun hyväksyttäminen on kallista ja menekki sen verran pientä, että en ihmettele siinä mielessä hintaa.

Äänestä

Tee itse, tai teetä. Itse teetin Lahdessa Autoverhoomo hoffrenilla. (Passat -92). Maksoi n. 2000mk katsastettuna ja aikaa meni parituntia :-) Hyvä palvelu oli.Jos innostut itse tekemään niin voin kyllä lähettää kuvia. Autosisustus ja Verhoomo Hoffrén P Aapakatu 4, 15950 LAHTI. Kerro osoite vain, niin laitan kuvat tulemaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heka kirjoitti:

Osaisiko joku kertoa, mistä sais farmari Passattiin (-95) kohtuuhinnalla lisäpenkin peräkonttiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu