On mun Fordissa ku, se rupee kesken ajon nykimään. Teepä siinä ny vaikutus naiseen, ku auto nykii niiku pöhölö rullatuolissa. Korjaamot on menty läpi ja kuulemma ei vikaa missään.
Mikä piru...
Wallu
5696
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
...ford, mikä kone, vuosimalli, kaasutin vai ruisku jne...??
Ford Cougar 2.5 V6 -99
Joku amiksen teinipoika ku luulet että naiset kiinnostuu jostain autoista niin paljo että niillä pitäis tehdä vaikutus.
Mutta en ole koskaan ollut ammattioppilaitoksessa joten en ees tiiä minkälaisia nää jätkät on ja jos sä niistä jätkistä haluut puhua ni sä oot ny iha väärässä paikassa. Pakoputkipoikien keskusteluhuone taitaapi olla tuolla SEKSI-osastolla, en oo varma kun en oo ikää käyny mutta eikö sulle sieltä apua löydy.!!Jos ei ni, pysy kuitenkin kaukana mun asioista..KIITTI
Vaihda pensan suodatin ja tarkista tankin ilmansaanti. Oma "saanti" hoituu paremmin, jos auto on paikallaan! Auttais, jos tietäs auton ja motin tyypin, siis tuohon vikaan, ei saantiin!