ACN

Just soitin ACN aspaan, jonotus kesti noin minuutin ja asia hoitui ilman mutinoita ihan suomeksi. Eka lasku vajaalta 8 viikolta oli 38€. Puhelun hinnaksi laskin n. 8 senttiä/kpl. Ei siis valittamista.
2667
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksi soitit ?

Äänestä

Koska laskusi loppusumma nousi noin korkeaksi, ei ACN tietokone poiminut sinua virheellisten laskujen saajien joukkoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


siemen kirjoitti:

Just soitin ACN aspaan, jonotus kesti noin minuutin ja asia hoitui ilman mutinoita ihan suomeksi. Eka lasku vajaalta 8 viikolta oli 38€. Puhelun hinnaksi laskin n. 8 senttiä/kpl. Ei siis valittamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu