koira ei syö

koiramme lopetti syömisen keskiviikkona kun annoimme 2 8kk ikäistä kissaa pois. Nukkuu vaan koko ajan ja on ihan omituibnen. Mikä avuksi??
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sillä on ikävä. Kaikkea kivaa puuhaamaan koirulin kanssa:) Älä palkitse siitä "mököttämisestä" surkuttelemalla.

Äänestä

vieläkään.

Äänestä

jes! en ole ainoa mun koira ei yksin kertasesti syä mitään ollan kokeiltu kaikkea mahollista mut ei, käytiin eilen eläin kaupassa kyusymässä ja saatiin näytteitä mutta ei syä niitäkään...
sun kannattaa viedä lääkäriin se... mäkin olen ajatellut...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


n32 kirjoitti:

koiramme lopetti syömisen keskiviikkona kun annoimme 2 8kk ikäistä kissaa pois. Nukkuu vaan koko ajan ja on ihan omituibnen. Mikä avuksi??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu