Kuulin just aika varmalta taholta, että Ajolinja-lehti olisi loppumassa, tai ainakin yhdistymässä sen pakettiautolehden kanssa, ja sivumäärä olisi putomassa entisestään.
En taida enää uudistaa tilausta, onko rekka miehelle sopivaa lehteä enää olemassa jos kotimaista haluaa tukea?
En taida enää uudistaa tilausta, onko rekka miehelle sopivaa lehteä enää olemassa jos kotimaista haluaa tukea?
Vastaukset 19
Vanhimmat
siirtyvät nyt rehellisesti scanian markkinoitiin!!!
kaania on hyvä auto!
kaksi viimeistä(soraa,puuta),sitte skania hyvä.Volvo on työhevonen,Ruotsin lahja
suomalaiseen korpimaisemaan.
"Kuulin just aika varmalta taholta, että Ajolinja-lehti olisi loppumassa, tai ainakin yhdistymässä sen pakettiautolehden kanssa, ja sivumäärä olisi putomassa entisestään."
Kannattavaa ja laajalevikkistä lehteä ei yhdistetä muihin lehtiin, myydä tai varsinkaan lopeteta. Tieto on kysytty lehden kustantajalta.
Juoruilun tästä aiheesta voi lopettaa.
Tieto valehdeltu ihan itse kustantajan taholta
älä puhu paskaa ei vielä ole lopetettu 2022
Lukekaas jullit uusin Ajolinja. Ei oo valittamista, hyvähän lehti tuo on.
Juu hyvä lehti oli tainnut kaanja maksaa koko painoksen,Venäjä meininkiä..
Vieläkö sellainen lehti ilmestyy?
Tottahan nyt ajulinja ilmestyy!! Sitä kaikki paatuneet rahtikonnatkin lukevat silmät suurella. Pysykää asioista selvillä ja lukekaas jullit ajulinjaa!!!
Rehellisyyden nimissä on tunnustettava, että lehti on parantanut tasoaan kuin sika sitä kuuluisaa juoksuaan.
Luittekos jo uusimman Ajolinjan. Hyviä ja kattavia artikkeleita ja kivoja juttuja kuljetusyrityksistä. Ja paaljon laadukkaita kuvia. Lukekaan uusin ajolinja nytte.
aika vaisut kommentit oli hievaselta volvon markkinajohtajuuteen,auvisen volvovalintaan ym,on lapsellinen lehden päätoimittaja. menisi sinne kaanialle töihin ja antaisi lehden teon puolueettomillle toimittajille jotka tekisi artikkeleita mistä useimmat nauttisi. volvon polttoainetalous on mennyt jo aikaa sitten kaanian ohi ja joku ei näköjään pysty sitä nielemään,pilaa koko lehden yhden merkin ihannoimisella. onneksi peruin tilauksen ettei enempää tarvitse kärsiä
jätin ostamati eilen irtonumeron.Scania suomi oy:ssa saa lukea ja kattoa
vähempi kaania kuvia kuin mitä ajolinjassa!
Ajolina ihan hyvä, mutta raskas kalusto lehti on tosi hyvä, mielestäni raskas kalusto lehti on onnistunut kuvaamaan kuljettajan työtä erittän hyvin, että KIITOS.
Ajolinjahan on rekkamiehen raamattu!
Hyviä juttuja kannesta kanteen, lukekaas nyt pojat!
Uusin juuri ilmestynyt Ajolinja on kyllä aika hyvä paketti, on hyviä juttuja mm Espanjaan ajo vanhemmalla Scaanialla, suomalainen kuski jenkeissä y ym..
Lopun enteitä.
KA-lervo lukee ajolinjaa seompaarin vessassa