Tarkoitus olisi ostaa uudet aktiivikaiuttimet pöytäkoneeseen. Nykyiset kaiuttimet ovat Audio Pro Addon Onet. Olen katsellut paria vaihtoehtoa eli OR 306 Active pari
ja näitä
http://www.activeaudio.fi/tuotteet.html?id=1/17
Olisiko kenelläkään kokemusta näistä kahdesta parista?
Vai onko nuo Addon Onet paremmat?
Kaiutinpäivitystä
taas kerran
1
428
Vastaukset
- Hasse44
Noissa sveneissähän on yllättävän hyvä äänenlaatu hintaansa nähden ja kun saa vielä reilusti enemmän potkuakin, niin kyllä mä ainakin ne ostaisin ennemmin kun maksaisin tuplasti enemmän tehottomammasta parista. Hyvä äänihän toki OR:issakin on.
Itse tilasin tuolta activeaudiosta Sven MA-333 jokunen kuukausi sitten, ja olen kyllä todella tyytyväinen niitten äänenlaatuun. Ajattelin hommata vielä taulutelkkariinkin jonkun setin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774592- 1801837
- 1241540
- 351016
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️16981- 103930
- 78913
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78842- 45807
- 4798