voiko heteromies rakastua trans-naiseen? (sukupuoli korjattu miehestä naiseksi) olen täysin naisenoloinen.
mitä mieltä
olette?
2372
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Miepä laitan tähän oman versioni.. Ei tykätä sitten kyttyrää. Wirn. Mitähän heteronaiset mahtaa tykätä tästä kyseisestä henkilöstä..? Tähän väliin voisi laittaa hiukan ennakkotunnelmia. Elikä, jotenkin on vähän (eikä ihan vähääkään) sellainen kutina, että heteronaiset olisivat lääpällään... Heteronaisillahan nimenomaan alapää on se, mikä pistää ns. hanttiin, että muuten ehkä vois vai..? Lupaan, että hän on ihana, seksikäs sekä kaikin puolin naisellisen oloinen nainen, mutta..(niin no, sana nainen tulee minulle ensimmäisenä mieleen).. Tuolta löytyy (kaikille halukkaille naisille, öhöm?) linkki kyseiseen neljän minuutin pätkään => http://www.tube8.com/shemale/fetish/the-unspoken-agreement/548211/ Pitäähän sitä nyt vaivaa vähän nähdä. Tänne en tuollaista laita. Mietin tuossa myös sellaista, että onko teidän mielestä väärin katsoa tuollaista? Transpuolella ollaan ainakin vahvasti sitä mieltä.
Olen bi nainen, en hetero, mutta katsoin lisäämäsi pätkän.
Ensimmäinen ajatus on aika sekava... Mietin omalta kannalta asiaa ja täytyy tunnustaa että vaikka tykkään sekä miehistä, että naisista niin sekoitus molempia on vähän hämmentävää. :/
Luulen että jos vastaan tulisi kiinnostava trans-nainen tai -mies, toivoisin ehkä että korjaus olisi sitten viety kokonaan loppuun eikä jätetty puolitiehen. En osaa sanoa miksi ajattelen näin. Toisaalta jos rakastuu niin eipä tuolla kai olisi sitten enää niin väliä, nyt ajatus vain tämä. Hämmentävä ajatus.
Aloittajalle en valitettavasti voi sanoa mitään muuta kuin että varmasti löytyy myös heteromiehiä jotka ymmärtävät miksi joku on halunnut korjata sukupuoltaan. :)