CS5 Extend

QWERTY 7

Latasin ton Adoben sivulta. Mitenkähän sen
sais toimimaan aikarajan yli?

4

265

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nirk

      kortilla.

    • forestwkcom

      Adobe kuuluu vaikutusvaltaisena jäsenenä tietokoneohjelmistojen luvatonta kopiointia ym. vastaan taistelevaan BSA:aan (Business Software Alliance)!!! Älä siis riskeeraa!!!

      • ihan ilmaiseksi oupen soorsia Gimp'in muodossa, ihmettelen näitä kyssäreitä. Ammattikäyttö erikseen, mutta kotikäyttäjä tekee Gimp'illä ihan mitä vaan.


      • forestvvkcom
        ThreeMice kirjoitti:

        ihan ilmaiseksi oupen soorsia Gimp'in muodossa, ihmettelen näitä kyssäreitä. Ammattikäyttö erikseen, mutta kotikäyttäjä tekee Gimp'illä ihan mitä vaan.

        Gimpin käyttöliittymä nyt vaan on perseestä Windows-ohjelmiin tottuneelle. Vain masokistit käyttävät Gimpiä Windowsissa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      98
      1334
    2. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      107
      1095
    3. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      61
      907
    4. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      41
      905
    5. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      55
      884
    6. Junaonnettomuus

      Kuka jäi junan alle?
      Haapajärvi
      3
      868
    7. Onko sinulla vihan tunteita

      Minua kohtaan? Haluatko kostaa jotakin tai tehdä pahaa? Voit tähän sanoa ihan luottamuksella.
      Ikävä
      130
      831
    8. mitä olet valehdellut

      kaivatullesi? kerro rehellisesti totuus
      Ikävä
      65
      685
    9. Naisen kimppuun lenkkipolulla

      Poliisin tietojen mukaan noin 30–40 vuotias ulkomaalaistaustaisen näköinen mies kävi naisen kimppuun yllättäen Rentukant
      Kajaani
      52
      638
    10. Ei ole siitä kiinni

      Että en tykkäisi. Tykkään liikaa, mutta se on epäsopivaa. Hirveää kidutusta ruokkia tunnetta täällä, jos todellisuudessa
      Ikävä
      34
      580
    Aihe