Oikotie

Kun käytte soittelemassa ovikelloja asuntokauppojen toivossa niin kysykää lähtiessänne "onko teillä antaa jätepaperia?"

Jätepaperista on kohta huutava pula, ja hinnat senkun nousee!
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pillut ja uudet asunnot vie maksa raiskaajille se 3500e niin saat ehkä nopeamman elämän en maksanut kaduttaa mutta katsotaan saadaanko raiskaajat ja tappajat kiinni.
kukaan ei ole turvassa niin kauan kun huoranmyyjät pillukartellin äijät on hengissä...
kuole kotiisi... pam pam pam

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toimii! kirjoitti:

Kun käytte soittelemassa ovikelloja asuntokauppojen toivossa niin kysykää lähtiessänne "onko teillä antaa jätepaperia?"

Jätepaperista on kohta huutava pula, ja hinnat senkun nousee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu