ku.. en ees tienny siitä, kunnes yks kaveri sano, et kaupat voi ryöstää. kysyin siltä sit miten, mut se ei halunnu auttaa.. miten se siis tehään?
öh.. miten voi ryöstää kauppoja?
ääliö
93184
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Mene kauppaan ja läiski munalla seiniä kunnes sinut toimitetaan hoitoon.
Tähtäää ukko pyssyllä ja paina X näppäintä
Näitä pleikkarijeesuksia taas. Hah onneks pleikkapelejä ei voi viäl ainakaa päivittää. Tai lataa mitään modeja.
PS 🔛🔝💯
Osotat myyjää pistoolilla.Se antaa sulle rahaa, ota rahat.Kun ilmestyy ensimmäinen tähti, tapa myyjä, ettei se ehi tehdä hälytystä.
en oo viel päässy testaamaan, mut testaan iha kohta.. :) jos ongelmia ilmenee, ni tuun valittaa tänne :DD
Tässä kunnon vastaus osota aseella myyjää kunnes se heittää pussillisen rahaa toinen vaihtoehto ammu myyjä mene kassakoneen viereen ja paina vasenta nuolinäpppäintä ni otat sieltä ite rahaa tämä koskee vain ruokakauppoja
"Älä toimi videopelissä niin kuin et haluaisi toimia oikeassa elämässä" Vanha viidakon sananlasku.
kaikki on sulle ilmasta jos oot vartiaa ja poliisia nopeenmpi juokseen