jos hommaa kyseisen vahvistimen niin toimiiko se myös tvssä jossa ei ole hdmi 1,4 liitäntää?
toimiiko se suoraan jos sen kytkee ps3 niin saako siitä heti true hd ja dts hd äänet?
toimiiko se laitteessa jossa ei ole blu ray soitinta siinä on vain dvd soitin ja se on sony dav is 50 malli?
millaisia kokemuksia on kyseisestä mallista?
se olis ainakin edullinen ja se tukee suoraan 3dtä
miten sen pystyy kytkemään kaiuttimiin jos kaiuttimet ovat jonkun matkan päästä vahvistimesta vai pitääkö sen olla ihan lähekkäin?
onko vahvistimessa jotkut kaiuttimien liittimet jotka liitetään kotiteatterin mukana tulleesiin kaiuttimien liittimiin?
kysymyksiä Onkyo TX-SR308
finsman
2
925
Vastaukset
- eikä häntää
Kysymyksessä ei ole päätä eikä häntää. Miten luulet ihmisten tietävän mitä laitteita sinulla on ja miten haluat ne kytkettäviksi??
- niin mitä??
On se saatananmoinen taito joillakin saada ihmiset sanattomiksi, ap osasi sen ja hyvin!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-257587Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite986226Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1164358- 1554274
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain562594Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.542370- 1632031
- 661943
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1461815- 451614