Tarjolla olisi avuksi rakennusalalle ja teollisuuten keskittynyt tällä hetkellä yhden kaverin työllistävä yritys jolla olisi kova tarve saada töitä Turun seudulta ja kasvaa turun markkinoilla luotettavaksi yhteistyökumppaniksi eri kokoisille yrityksille. Tekijää tarjoan niin lyhyempään keikkaan kuin pitempäänkin toimeksiantoon.Yritys on perustettu vuonna 2009.Kokemusta rakennusalalta löytyy reilun 4 vuoden ajalta ihan kaikenmoisista töistä mm.maalaus- ja tasoitetöistä, laminaattiasennuksista, väliseinäurakoinnista ja ihan myöskin perus apumiehen ja rakennusmiehen töistä.Työntekijänä olen reipas ja rehellinen sekä luotettava jotenka valttina onkin rehtiys ja reilu peli.Tavoitteena olisi löytää pitkäaikaisia yhteistyökumppaneita joille olisi yrityksestämme pitkäksi ajaksi hyötyä sekä toisinpäin.
Toimin Rakennusalan TES:n mukaisesti.Jotenka jospa tarvetta löytyy vaikkapa kiireapuun tai ihan pitempäänkiin työrupeamaan niin otappa yhteyttä ihmeessä niin laitetaan kerralla yrityksesi työvoimapula kuntoon.
Esimerkkejä palveluista:
- rakennusmiehen työt
- rakennusapumiehen työt
- pienimuotoiset valu- ja timpurin työt
- kaikenmoiset remonttityöt
- väliseinätyöt
- laminaattien asennukset
- raudoitukset
- purkutyöt ja piikkaustyöt
- perus maalaustyöt ja tasoitetyöt/kittaukset ja nauhoitukset
- lumityöt ja lumenpudotukset
- varastotyöt
- teollisuuden työt
- metallialan kokoonpano- ja vaihetyöt
- muut työt kysymällä
Hinta: 25€/h alv.23% TAI SOPIMUKSEN MUKAAN TARJOA!!!
Yhteystiedot:
Scraper Henkilöstöpalvelut
Karpiokatu 1 B 14 20540 Turku
Y-Tunnus: 2280306-6
Työnjohtaja Marco Ylönen puh: 041-7429881 [email protected]
http://scraperhp.nettisivu.org/
Kaikenmoiset työt turussa!
Scraper Henkiklöstöp
1
367
Vastaukset
- Sisäänheitto
Moi, oliko hyvä asua Karpiokadun asunnossa?? Olen muuttamassa siihen kohta puolin...?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1328396Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur5017666SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2225719Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en974789Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1474664Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su1714526Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1104497Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254385Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr144226Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03850