Ei halunnut armeijaan ja päätti esittää sokeaa. Katsokaa tuohon seinätauluun, lääkäri kehotti. Millä seinällä? Alokas kysyi. Istukaa tähän tuoliin. Mihin tuoliin? Teidät parasta vapauttaa. Samana ilta tämä "alokas" meni elokuviin ja lääkäri tuli sisään juuri eistyksen alkaessaja istahti "alokkaan" viereen. Tämä säihkäti nyt pinnauksen paljastuvan ja oli entistäkin hölmistyneempi: Anteeksi neiti, mutta meneekö tämä bussi Lohjalle? HEKO HEKO!
ALOKAS
2
819
Vastaukset
- 1101
Niin huono että hymyilyttää jo :D
- 1...23..7
Asiakas meni pankiin ,kysyi johtajalta lainaa,johtaja sanoi ,että saat lainan jos tiedät kumpi silmä hänellä on tekosilmä,hänen vaimokaan ei tiedä sitä.Asiakas vastasi ,että se on toi oikea silmä,johtaja ihmetteli ,että miten sinä sen tiesit,asiakas vastasi ,kun siinä on niin inhimillinen pilkahdus!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista867601- 1045517
- 2664728
- 484662
- 653382
- 502758
- 582447
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244