Tuossa muutama kuva uudesta kuplasta joka tulee markkinoille lähikuukausina.
http://www.roadandtrack.com/future-cars/spy-photos/spy-photos-of-next-generation-volkswagen-new-beetle/gallery?cid=200
Uusi kupla tulossa markkinoille lähikuukausina
13
1316
Vastaukset
- 7+3
näköinen, jollain lailla tulee vanhat 50 luvun kyybelit mieleen.
Mikäli hinta on asiallinen, toisin kuin edellisen beetlen aloitusmallissa niin mikä ettei.
Rajansa se on mitä nostalgiallakin voi rahastaa, varsinkin kun esikuvan profiili oli edullinen jokamiehen/naisen auto.- 21000euroa käteen
Hinta lienee Golfin tasoa.
- Samara-mies
Eihän New Beetlestäkään tullut uutta Kuplaa, vaan kupla puhkesi.
- Osssss
Tulee myymään hyvin.
Jälleen joku aivoton apina alkaa varmaan valittaa, että kun takapenkille ei mahdu eikä tavaratilaan eikä ole malliston myydyin malli. Eipä tosiaan ole tarkoituskaan. Farmaricorollat on erikseen. - 50 vuoden päästä?
Osssss kirjoitti:
Tulee myymään hyvin.
Jälleen joku aivoton apina alkaa varmaan valittaa, että kun takapenkille ei mahdu eikä tavaratilaan eikä ole malliston myydyin malli. Eipä tosiaan ole tarkoituskaan. Farmaricorollat on erikseen.Ei tule myymään, jos tämä on samanlainen kupla kuin edellinen. Ei retroauto synny pelkästään muotoilemalla pellit vähän sinnepäin ja laittamalla ohjaamoon ihan normi 13-tusinassa pappawagonin norsumuovisisustus, katkaisijat ja mittarit. Sitä kokonaisuutta ei pelasteta edes millään päälleliimatulla kukkaruukulla.
- -
50 vuoden päästä? kirjoitti:
Ei tule myymään, jos tämä on samanlainen kupla kuin edellinen. Ei retroauto synny pelkästään muotoilemalla pellit vähän sinnepäin ja laittamalla ohjaamoon ihan normi 13-tusinassa pappawagonin norsumuovisisustus, katkaisijat ja mittarit. Sitä kokonaisuutta ei pelasteta edes millään päälleliimatulla kukkaruukulla.
:D Katkeraa...niiiin katkeraa...
- Lada-mies
50 vuoden päästä? kirjoitti:
Ei tule myymään, jos tämä on samanlainen kupla kuin edellinen. Ei retroauto synny pelkästään muotoilemalla pellit vähän sinnepäin ja laittamalla ohjaamoon ihan normi 13-tusinassa pappawagonin norsumuovisisustus, katkaisijat ja mittarit. Sitä kokonaisuutta ei pelasteta edes millään päälleliimatulla kukkaruukulla.
Se taakse ja takavetoinen, niin siinä on uusi Kupla.
- das jääkaappi
Lada-mies kirjoitti:
Se taakse ja takavetoinen, niin siinä on uusi Kupla.
Eikö tärkein osa olekaan lämmityslaite, jota on kaikki nämä vuosikymmenet kehitelty alkuperäistä vastaavaksi?
- Kotterokuski
das jääkaappi kirjoitti:
Eikö tärkein osa olekaan lämmityslaite, jota on kaikki nämä vuosikymmenet kehitelty alkuperäistä vastaavaksi?
Hahaa, päivän naurut :D :D
- gerberan terälehti
Hieman kantikkaampaan suuntaan näköjään menee muotoilu, lienee nyt trendi. Lieneekö saman piirtäjän pöydältä kuin Scirocco?
- Maritta K
Punainen mustalla katolla. Mutta hinta pitää olla Golfin tasoa,muuten ei.
- Maija S
Hinta on sopiva. Ja väri on musta.
- Laagajja
Todella tyylikäs, tuli ekana mieleen Porche. =D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puhut olevasi hyvä ja kiltti ihminen
Mutta todellisuudessa oletkin itsekeskeinen ja omahyväinen. Kaiken pitää pyöriä sinun ympärilläsi, kuten esimerkiksi tää1561792Kimmo Kivelä mikä pösilö.
Kirkkoherra kehtaa kitistä saamastaan kunniamerkistä. Onpa törkee äijä. Ei niin pientä ojaa että meidän kirkkoherralla211255Olisin halunnut...
Olisin halunnut jutella kaikki asiat selväksi. Olen joskus kirjoittanut tänne huonossa mielentilassa ja todella ajattele901147- 441130
- 111946
- 66911
Tänään on mun viimeinen päivä kanssas Sun
Tänään on mun viimeinen päivä Kanssas sun, täydellinen Ennenkuin mun mentävä on Kaihtimien välistä valo Tunkeutuu uniisi192856No jos sulla on muitakin ottajia
niin siitäpä sitten vaan. Ehkä niitä on sitte helpompi lähestyä! Eikait tämmöistä vaikeaa ujoa tapausta hittovie kannata45838Palasina edelleen ja paras pala hukassa loppuun asti
💞 Mä et ketään viereeni kaipaa Itselleni toistelen et kaikki hyvin on En tahdo et kukaan Perääni soittaa Helpompi on o113814Nyt faktoja tiskiin mies
Kerro kaikki syyt miksi en kiinnosta. Arvaan jo joitain, mutta haluan kuulla ne sinulta.68811