vauvakuumeilijat:)

tytteli00

Onko muita vauva kuumeilijota?? Tääl on yks ja kova yritys on ollu..nyt ollaa yritetty 8kk eikä tärpänny oo vielkään. Pillereita söin lähes 8vuotta, mahtaakohan niillä olla vaikutusta asiaan??
vessassa juoksemisen tarve on kasvanu kyllä muutaman päivän sisällää huomattavasti, nivuset ovat olleet jotenki semmoset arat, sekä eilen illalla tuntui vasemmalla puolella masuu semmosta ihmeellistä tunnetta pistelyy tai semmosta...Menkat pitäs alkaa ens viikolla mut toivotaan et ei ala..kertokaa omista oireistanne ym..ois kiva saada seuraa tähän yrittämiseen:)

2

443

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No, kiinnostais tietää, onko teillä nyt joku 12-13 vuotias vesseli tai tyllerö? Vai laitoitko tuhkamunamiehen kiertoon ja on 7-8 vuotias?

    • Anonyymi

      Tämän viikon puhutuin aihe on äitiyspakkauksesta poistetut kondomit ja liukuvoide. Kuka haluaa kuulla tästä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      43
      2218
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      65
      2088
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1950
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      393
      1697
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      104
      1655
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1484
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1102
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      967
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      75
      945
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      909
    Aihe