350Z

Hei! Mitä mieltä kyseisen auton omistajat olette, onko 350Z:sta ensimmäiseksi autoksi? Kertokaa auton hyviä ja huonojakin puolia. Itseäni kiinnostaisi myös kuulla, minkälainen ko. auto on talviajossa. Kiitos vastauksista.
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rengasäänet kovat. (niinkuin muissakin vastaavissa). Takaveto ei ole talvella hyvä, jollei tykkää ajella koko aikaa luisussa. Lämpö kyllä riittää sisätiloihinkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sakke9000 kirjoitti:

Hei! Mitä mieltä kyseisen auton omistajat olette, onko 350Z:sta ensimmäiseksi autoksi? Kertokaa auton hyviä ja huonojakin puolia. Itseäni kiinnostaisi myös kuulla, minkälainen ko. auto on talviajossa. Kiitos vastauksista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu