Kohtuullisen hintaista hyvää kamerakännykkää.

gggggggggg4444444444

Suurin painoarvo oikeastaan on siinä kamerassa mutta en siis halua maksaa kännykamerasta on yber summia.
hinta luokka 100-300e ja aivan yläkatto hinnalle 500 mutta pitää olla jo järjestelmäkamera puhelimessa :)

Nykyinen luuri on sonyerkki e610i. Hyvä puhelin ja suttukuviin riittävä mutta se ei riitä, halusiain paljon parempilaatuisetkuvat puhelimella. Taskupokkarikamerakin on erillisenä laitteena harvoin mukana loppujenlopuksi, kamerakännyssä on hyvä yhdistelmä.

Jos täällä uskaltaa sanoa niin ei merkki uskovainen en ole tässä asiassa, nokiakin kelpaa varmaan.

2

348

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jalmari T

      Otsikon mukainen puhelin on minulla. Kamera on 3,2 megapix, mutta ei ole salamaa ja suuri 2,6 tuuman näyttö. Hinta oli Markantalossa 149 € ilmaisella kotiinkuljetuksella. Hyvä-ääninen radio ja Walkman-soitin. Hyvä 3G-nettipuhelin.

    • gggggggggg4444444444

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      105
      9533
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      49
      4681
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1976
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      42
      1951
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1650
    6. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1401
    7. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      40
      1319
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      54
      927
    9. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      30
      913
    10. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      912
    Aihe