Kohtuullisen hintaista hyvää kamerakännykkää.

gggggggggg4444444444

Suurin painoarvo oikeastaan on siinä kamerassa mutta en siis halua maksaa kännykamerasta on yber summia.
hinta luokka 100-300e ja aivan yläkatto hinnalle 500 mutta pitää olla jo järjestelmäkamera puhelimessa :)

Nykyinen luuri on sonyerkki e610i. Hyvä puhelin ja suttukuviin riittävä mutta se ei riitä, halusiain paljon parempilaatuisetkuvat puhelimella. Taskupokkarikamerakin on erillisenä laitteena harvoin mukana loppujenlopuksi, kamerakännyssä on hyvä yhdistelmä.

Jos täällä uskaltaa sanoa niin ei merkki uskovainen en ole tässä asiassa, nokiakin kelpaa varmaan.

2

358

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Jalmari T

      Otsikon mukainen puhelin on minulla. Kamera on 3,2 megapix, mutta ei ole salamaa ja suuri 2,6 tuuman näyttö. Hinta oli Markantalossa 149 € ilmaisella kotiinkuljetuksella. Hyvä-ääninen radio ja Walkman-soitin. Hyvä 3G-nettipuhelin.

    • gggggggggg4444444444

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      104
      3524
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      201
      2257
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      0
      2110
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      37
      1842
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      9
      1659
    6. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      1108
    7. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      5
      880
    8. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      51
      862
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      69
      827
    10. Sinkkuihmisten suppea kuva maailmasta.

      Siskoni on jo vannoutunut sinkku. Hän ei haaveile mitään suhdejuttuja. Mutta välillä mietin, miten vähän ja suppeasti
      Sinkut
      130
      792
    Aihe