Olen 22.v neitokainen ylivieskast ja haussa uusia naispuolisia ystäviä. Johonkin ovat kaikonneet suurin osa ystävistä, ja nyt haussa uusia ja ihanampia :).
Jos kiinnostaa saada uusi ystävä tytöstä, joka pitää musiikista,tanssimisesta, hengailusta ystävien kanssa jne. niin laitahan mailiosotetta tulemaan niin tutustutaan! :o)
bileseuraa
niiskuneiti653
2
574
Vastaukset
- Nanna-
Itsellä sama juttu että ois kiva löytää uusia ystäviä :) baariin ja shoppailemaan seuraa tms. Olen 18.vuotias ja Oulusta. Tuleeko sulla käytyä täällä päin? :)
- niiskuneiti654327
no ei kyllä hirveesti tuu käytyy oulussa, muutakun shoppailemassa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643840
- 663622
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1093465SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p602838- 732676
- 562241
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.521482Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411155Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171142Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1261128