Itkettää ;(((((((((((

Miks ihmiset on tollassii paskoja eläimille ;;;;;;;;;;;;;;((((((((((((((((((

http://www.aamulehti.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194662709932/artikkeli/koira jatettiin ilman ruokaa ja vetta kaaoksen keskelle turussa.html
1101
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

En jaksa ymmärtää miksi se koira pitää ottaa jos ei siitä huolehdita, ei tunneta mitään vastuuta elävästä eläimestä jätetään kitumaan ilman ruokaa ja vettä...tollasia ihmisiä pitäisi ranggaista samallalailla mitä tekevät vastuulleen ottamilleen viattomille eläimille, laittaa suljettuun tilaan ilman vessaa, ruokaa ja juomaa muutamaksi päiväksi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


itkettääääääääääääää kirjoitti:

Miks ihmiset on tollassii paskoja eläimille ;;;;;;;;;;;;;;((((((((((((((((((

http://www.aamulehti.fi/cs/Satellite/Kotimaa/1194662709932/artikkeli/koira jatettiin ilman ruokaa ja vetta kaaoksen keskelle turussa.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu