http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/Myyjän raiskannut siivooja tunnusti/art-1288363167212.html
Lisää vaan näitä Suomeen, niin kyllä työttömyys poistuu.
Ainakin on lisättävä poliisien ja terapeuttien määrää.
Lisää vaan näitä Suomeen, niin kyllä työttömyys poistuu.
Ainakin on lisättävä poliisien ja terapeuttien määrää.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Siksi tarvitsemme uutta verta ulkomailta tähän "työvoimapulaan" joka onkin täällä etelä-suomessa aikamoinen ongelma,työpaikkoja on niin hirveesti tarjolla...
Ja hys,hys ei saa arvostella rikastuttajien harrastustoimintaa tai kulttyyria...
Ei muutakun pysyvä karkotus Suomesta ja loppuelämäkseen linnaan kotimaahansa mahdollisimman kurjiin oloihin.
yhelle rikastuttajalle paikka Imatran"pakolaisleirissä"ko reppana joutuu vähäks aikaa valtion täyshoitoon.
Jos yön timo on tottunut hoitelemaan hommat noin, ei kai siihen suomalian laki saa puuttua,
sehän olisi rasismia pahimmoillaan, kyllä timon täytyy saada mimmiltä hitusvinkulaa pikkupakolla jos kerran mieli tekee, mikä vittu näitä naisia vaivaa kun eivät tajua pakottamatta antaa.
Jos toppatakkitäti vaan antaisi auliimmin ei meetvurstimulkun tarvitsisi raiskata ja näinhän tuokin ongelma ratkeaisi.
Mielestäni tulisi savannin miehen saada myös tehdä tuli supermarketin lattialle ja metsästää suoraan hyllystä, tulisihan se suomaliallekin halvemmaksi, kun ei tarvitse kuljettaa La Coste-makuupussissa yöpyjiä isoilla busseilla edestakaisin Rauhan ja Prisman väliä.
Siihen vaan blondeja toteemipaaluun iltanuotion ympärille ja apinan läheisempi serkku panee Khattia huuleen ja kissaa alahuuleen.
Samalla voisi nuo parjatut suomalialaiset miespolot katsella pakkasessa näyteikkunan takaa, kun herrasmiehet tekevät rakkaudenvaloja mielitietyilleen, jos siis ovat saaneet töistä vapaata, kun pitää painaa kahta duunia sillä aikaa, kun rakkauden jumalkuva tyydyttää vaimojen irstaita mielihaluja roolileikeissä.
Henkilökohtaisesti olen sitä mieltä että rasismi on ihmiskunnan suurin vitsaus, heti lakien ja järjestyksen jälkeen????????
T: Pentti Hirssaari Evp. Musta- ja Valkoinen valhe.
No täähän nyt on ihan kauheeeeeeta rasismia!
Kaveri teki vaan niinkuin kotonaan on tapana.
Myö suomalaiset ollaan vaan niiiin ahdasmielisiä
kun ei ymmäretä korkeampaa kultturia
johon kuuluu raiskaukset, kivittämiset ym
Sanot että emme ymmärrä korkeampaa kuttuuria, johon kuuluu raiskaukset, kivittämiset etc.
Siinähän se ongelma ja sen ratkaisu juuri onkin, meidät ( teidät) on saatava ymmärtämään, että kyse ei ole raiskauksesta, vaan viettelemisestä, ei kivittämisestä vaan allahin suomasta lahjasta, jossa Shariaa noudattava älymystö (ylimystö) toimii vain jumalaisen kosketuksen välikappaleena.
On väärin tuomita herraamme ymmärryksen puutteen takia, sanoohan vanha sanonta "maassa maan tavalla".
Itse ymmärtäisin sen sunnilleen niin, että jos suomalialainen ei osaa suomaliassa elää Somalian tavoin, on hänet karkotettava mitä pikimmin Somaliaan.
Jos tuolla paheksuttavalla valkuaisella vielä sattuisi olemaan tyttäriä, on heidät pakattava mitä pikimmin mukaan, tällöin mokkakikkeli saa harjoitella blondin "viettelyä" vähän käytetyillä morsiammilla kotimaassaan, näinollen hän suomaliasta kutsun, matkalipun, asunnon, mersun ja kultaketjun saatuaan, pääsee paikan päälle harrastamaan rikastamista, ei parinmuodostus jäisi ainakaan kiinni harjoituksen puutteesta.
Onhan vanha totuus, että harjoitus tekee mestarin.
Loppuun lisäisin vielä oman mielipiteeni: Kyllä ammattimies on aina ammattimies. (raiskaajanakin)
Vähemmistövaltuutettu Biaudet on kertonut, että paras tapa poistaa ennakkoluuloja on tutustuminen,
Suominaiset ei vaan tajua, että yön timo haluaa vain tutustua...
Mitä kyseinen siistijä miettiikään tutustuttuaan mokkakikkeliin?
http://www.ruutu.fi/video?vt=video&vid=122752
Ja tässäpä faktaa
http://www.hs.fi/thickbox/kuva/1135233947201?KeepThis=true
Se ei ole tyhmyyttä, jos siirtyy toiselle puolelle katua kun todennäköinen rikollinen kävelee vastaan.
Mutta jos tyhmyyksissäsi myönnät näin tehneesi, olet ennakkoluuloinen ja syyllistyt rasismiin.
suomalian laki on perseessä jos et voi edes pelätä syyllistymättä savannipetterin loukkaamiseen.
Eli Rauhasta ,vanhasta Joutsenosta!Kun toimittajat ovat kehä3sen sisäpuolelta ei tiedetä edes paikkakunnista tai kuntaliitoksista mitään,saatikka sitten vaikka täällä tulis maailmanloppu niin ei se meinaa mitään kun se ei tapahdu Helsingin alueella..
Ne loputkin rikastuttajat vois lähettää sinne Helsinkii rikastuttamaan ilmapiiriä.Nytkin kun nouset junasta rautatieasemalla on kuin saapuisit pimeimpään afrikkaan!Taitaa valkoihoinen olla jo vähemmistönä siellä?
Samoiten Kallio tuo vanha työläiskortteli on saanut lisäväriä mutta ei seiniin vaan katukuvaan,kyllä nyt kelpaa..