En siis todellakaan tarkoita et tekis tai haluais tehdä mitään oikeasti, mutta onko normaalia fantasioida esim. isästä, siskosta tai veljestä? Tai nähdä eroottista unta?
Onko normaalia fantasioida sukulaisista
Naughtygurll
123074
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Tietenkin se on normaalia, ihmisiä ne ovat siinä missä muutkin. Ihme kysymyksiä täällä...
oksettavaa!
fantasiat on vaan fantasioita, enkä tosin käsitä mitä kovin pahaa siskon ja veljen seksissä on jos sitä kumpikin haluaa.
Pakko tarttua tähän. Sisarusten välinen seksi eli insesti on laitonta ja tämä yhteiskunta määrittää sen mahdollisia lapsia ajatellen vääräksi. Mikään ehkäisy ei ole sata prosenttista ja sisarusten lapset ovat hyvin suurella todennnäköisyydellä vaikeasti vammaisia, koska heillä olisi liian paljon samoja geenejä. Mutta itse kysymykseen, fantasia on fantasiaa, ja jos ajatuksesta kiihottuu niin voi ajatella vaikka kahvikuppeja. Kaikki fantasiat eivät ole tarkoitettu toteutettaviksi, välttämättä ei mitkään. Etenkin nuoruuteen kuuluvat mitä kummallisemmatkin seksifantasiat, eikä niissä ole mitään sairasta.
Mut runkkaus tai sormetus on ihan ok sisarusten kesken kun siinä ei ole vaaraa raskaudesta. Siis jos molemmat haluaa.
Ihan normaalia on jos fantasioit.Se ei haittaa yhtään,eikä minunkaan mielestä oo väärin jos sisarukset harrastaa seksiäkin jos kumpikin haluaa kunhan eivät tee lapsia.Ootko kysyjä poika vai tyttö,ja runkkaatko ajatellen sisaruksia vai ketä?
On normaalia, kaikki mikä itsestä tuntuu hyvältä fantasioida on normaalia itsetyydytyksessä.
Kumpaako lienet sukupuolta?
Olen tyttö. Gurll on vähän niin kuin girl... Mitä väliä sillä on kumpaa sukupuolta?
olen unelmoinut semmoisesta että panisin valtavalla peniksellä pikkusiskoani vieden häneltä neitsyyden ja sitten siskoni imisi penikseni puhtaaksi verestä ja spernasta. ikävä kyllä minulla on sen verran pieni pippeli ettei sillä pysty ketään tyttöä tyydytttämään.
Pojan on täysin normaalia antaa isänsä panna itseään. Myös isän kavereidenimuttaminen on todella tavallista.
Eikä pelkästään pojan. Myös tyttö voi ihan hyvin huolehtia isänsä ja tämän kavereiden tarpeista. Joissain kulttuureissa jos perheen äiti kuiolee niin tytär siirtyy nukkumaan isän viereen ja ottaa talouden hoitoonsa. Näin ei isän tarvitse etsiä uutta vaimoa ja kaikki voittavat.
Se on kuule ihan normaalia.