Olen muuttanut noin 3 kk sitten uusioperheeni kanssa Kirkkonummelle ja kaipaisin 2-vuotiaalle tyttärelleni ajoittaista lastenhoitoapua. Arkena tyttäreni on päiväkodissa, mutta joskus voi tulla arki-iltoja tai viikonlopun hetkiä, että tarvitsisimme tytölle hoitoapua. Arvostan hoitajassa käytännönläheistä maalaisjärkeä, taaperoiden hoitokokemusta, sydämellistä ja lämmintä asennetta lapsia kohtaan sekä luotettavuutta.
Mikäli tunnistit itsesi kuvauksesta ja sinua kiinnostaa tutustua herttaiseen ja elämäniloiseen tyttäreeni, otahan yhteyttä! Katsotaan synkkaako sinulla, minulla ja pikkuneidillä! :)
Mikäli tunnistit itsesi kuvauksesta ja sinua kiinnostaa tutustua herttaiseen ja elämäniloiseen tyttäreeni, otahan yhteyttä! Katsotaan synkkaako sinulla, minulla ja pikkuneidillä! :)
Vastaukset 2
Vanhimmat
Missäpäin Kirkkonummea asutte?
Heippa!
Olen 16-vuotias tyttö jolla ei mene sormisuuhun lasten kanssa :)
Itse asun kirkkonummella kantvikissa, joten pääsisin lyhyemmälläkin varoitusajalla paikalle.
Lasten hoitokokemusta löytyy alle vuoden ikäisestä- 9 vuotiaaseen :)
Itselläni on 3v,6v pikkuveljet joita on tullut jo vauvaiästä asti hoidettua, ja mm tuttujen lapsia olen vahtinut aina kun on tarvetta löytynyt :)
Jos kiinnostuit/haluat kuulla minusta lisää tai kysyä jotakin niin ota yhteyttä s-postiini [email protected]
Odotan innolla !