clue solut

nyt löytyi selitys alavatsan kivuille! vaivat ei sopinu hiivaan, mutta joitain clue soluja löytyi. onko muille sattunut tällaista? huomenna saan lääkityksen
1612
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ensimmäiset oireet oli paha haju ja terveyskeskuksessa löydettiin clue-soluja mutta eivät määränneet lääkitystä vaan jäätiin odottamaan josko paranisi itsestään. Ennen kuin ehdin gynekologille tutkimuksiin, tuli jo alavatsakipujakin. Flagyl-kuurilla saatiin emätintulehdus paranemaan. Sen jälkeen olen silloin tällöin laittanut Lactal-geeliä emättimeen ja nyt on tulehdukset pysynyt aika kauan poissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


testattu kirjoitti:

nyt löytyi selitys alavatsan kivuille! vaivat ei sopinu hiivaan, mutta joitain clue soluja löytyi. onko muille sattunut tällaista? huomenna saan lääkityksen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu