007 nightfire apuja

Se kenttä kun laskeudutaan ulkoilma hissillä ja tapetaan kaikki häiskät ympäriltä,niin mitä siä alhaalla täytyy tehdä,kun aina lähtee hissi alta ja kuolema koittaa.Kiitos jo etukäteen
2161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun oot tarpeeks pitkällä, sua vasta päätä menee kohta lasi rikki ja se yks ukko ampuu siätä. Ammu se sitte käytät sitä puhelinta josta tulee sitä ihmeen simaa. Siellä mistä se ukko ampu on sellanen koukku katossa tähtää siihen ja pidä hiiren nappia niin kauan phjassa, että sä oot siel asti

Äänestä
  • kiitos henkka taas pääsee jatkamaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


play kirjoitti:

Se kenttä kun laskeudutaan ulkoilma hissillä ja tapetaan kaikki häiskät ympäriltä,niin mitä siä alhaalla täytyy tehdä,kun aina lähtee hissi alta ja kuolema koittaa.Kiitos jo etukäteen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu