OLETTE NYT YLENNETTY SUOMEN ROSKASAKIKS ASTI!!! HAHAHAHAH ON SE HIIHTOKESKUS JUU, SITÄPAITSI, VIELÄ OTTANUT LISÄÄ VALTIOLTA VELKAA SAADAKSEEN LISÄÄ HINTTAREITA SINNE KÄPPÄILEMÄÄN MUURAHAISPESÄN PÄÄLLÄ HILLUREI BISTRO ON PAIKKA NIILLE JOTKA TYKKÄÄ HOMOILLA MUSTIEN KANSSA.
ONNEKSI OLKOON RUKA!
AHAHAHHA
2
351
Vastaukset
- Muahhahhah
Mitä, onkos siellä mustia??
- WDWDWSS
MUSTA MIES, SIIS MITÄ HELKKARIA, KUKA SUOMALAINEN MIES TOSISSAAN HAAVEILEE JOSTAIN ULKOMAALAISESTA TIRIMUNASTA????? ILMEISESTI NÄILLÄ KUUSAMON JUNTEILLA ON SINNEKIN SUUNTAAN HALUNSA .. EI RIITÄ RUSSAKKOJEN SATIAISPESÄT NIIN TURVAUDUTAAN VARAINHOITOON .. HAHAHA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain26311655Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-13810950Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2356278Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.2155129Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1573600- 1743518
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin532428Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä3221932Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov101778Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161664