Millä ilmaisella ohjelmalla tuollainen kiusa lähtis kulkemaan ja tarviiko muuta tehdä? Tekee nimittäin tuo örkki koneen aikalailla käyttökelvottomaksi. En ole enää käyttänyt kyseistä kovalevyä, jossa on tuo memory scan. Laitoin terveen kovalevyn koneeseen ja haluaisin nyt yrittää puhdistaa tuota toista kovoa(on nyt usb-telakassa). Oisin avusta kiitollinen!!
Memory Scan-troijan poistamiseen apuja
_Julle_
3
225
Vastaukset
- _Julle_
Pikkasen tahtoo tökkiä tuo enklannin kieli, niin eihän tuosta ottanu selevää. Jos joku ymmärtää paremmin niin kertos ihmeessä?
_Julle_ kirjoitti:
Pikkasen tahtoo tökkiä tuo enklannin kieli, niin eihän tuosta ottanu selevää. Jos joku ymmärtää paremmin niin kertos ihmeessä?
Siellä neuvottiin asentamaan tällainen
http://www.malwarebytes.org/mbam.php
ja sillä sitten kait lähtee.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1913125
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.652713- 2032250
- 741886
- 1021803
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91711- 1061529
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2191176- 811140
- 951089