Varmasti halvin

tyytyväinen asiakas

pakko nyt kehua tätä kauppaa www.diiva.fi

tilasin itselleni todella halvan häämekon mittatilauksella. mekon tuleminen oli nopeaa 7viikkoa ja aivan mahtava häämekko muuta ei voi sanoa. suosittelen todella lämpimästi.

2

506

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hullukana

      omia tuotteitaan joka tuutissa. kopio kamaa halvalla kiinasta. kannattaa välttää!

    • galibrix

      Miksi ostajan tulisi pitää mahdollisimman halpaa hyvänä?

      Valitettavan paljon on markkinoilla nykyään juurikin tämän kaupan tarjoaman valikoiman kaltaisia halpatuontikopioita, joiden laatu on mitä sattuu.

      Halvalla lapsityövoimalla kaukoidässä tehtyjä riepuja, joiden käyttäjäturvallisuudestakaan ei varmasti ole mitään takeita.

      Tälläisiä pieniä määriä maahan tuotaessa tuotteet harvoin jäävät tullilaboratorion tarkistukseen, joten kukaan ei tarkista millä tasolla ovat tuotteiden kemikaalipitoisuudet (formaldehydi yms.) EU:n rajoituksiin nähden. Useimmiten vaatteet, joissa on liian korkeita formaldehydiarvoja, tulevat nimenomaan Kiinasta tai Intiasta.

      Itse olen sitä mieltä, että maksan hieman enemmän siitä varmuudesta että saan tuotteeni turvallisesta paikasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      178
      6545
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      148
      1804
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1588
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1310
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      47
      999
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      40
      973
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      98
      942
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      5
      869
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      242
      851
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      819
    Aihe