pakko nyt kehua tätä kauppaa www.diiva.fi
tilasin itselleni todella halvan häämekon mittatilauksella. mekon tuleminen oli nopeaa 7viikkoa ja aivan mahtava häämekko muuta ei voi sanoa. suosittelen todella lämpimästi.
Varmasti halvin
2
561
Vastaukset
- hullukana
omia tuotteitaan joka tuutissa. kopio kamaa halvalla kiinasta. kannattaa välttää!
- galibrix
Miksi ostajan tulisi pitää mahdollisimman halpaa hyvänä?
Valitettavan paljon on markkinoilla nykyään juurikin tämän kaupan tarjoaman valikoiman kaltaisia halpatuontikopioita, joiden laatu on mitä sattuu.
Halvalla lapsityövoimalla kaukoidässä tehtyjä riepuja, joiden käyttäjäturvallisuudestakaan ei varmasti ole mitään takeita.
Tälläisiä pieniä määriä maahan tuotaessa tuotteet harvoin jäävät tullilaboratorion tarkistukseen, joten kukaan ei tarkista millä tasolla ovat tuotteiden kemikaalipitoisuudet (formaldehydi yms.) EU:n rajoituksiin nähden. Useimmiten vaatteet, joissa on liian korkeita formaldehydiarvoja, tulevat nimenomaan Kiinasta tai Intiasta.
Itse olen sitä mieltä, että maksan hieman enemmän siitä varmuudesta että saan tuotteeni turvallisesta paikasta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad821320- 44938
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että363778- 141738
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76612
- 56594