Varmasti halvin

tyytyväinen asiakas

pakko nyt kehua tätä kauppaa www.diiva.fi

tilasin itselleni todella halvan häämekon mittatilauksella. mekon tuleminen oli nopeaa 7viikkoa ja aivan mahtava häämekko muuta ei voi sanoa. suosittelen todella lämpimästi.

2

498

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hullukana

      omia tuotteitaan joka tuutissa. kopio kamaa halvalla kiinasta. kannattaa välttää!

    • galibrix

      Miksi ostajan tulisi pitää mahdollisimman halpaa hyvänä?

      Valitettavan paljon on markkinoilla nykyään juurikin tämän kaupan tarjoaman valikoiman kaltaisia halpatuontikopioita, joiden laatu on mitä sattuu.

      Halvalla lapsityövoimalla kaukoidässä tehtyjä riepuja, joiden käyttäjäturvallisuudestakaan ei varmasti ole mitään takeita.

      Tälläisiä pieniä määriä maahan tuotaessa tuotteet harvoin jäävät tullilaboratorion tarkistukseen, joten kukaan ei tarkista millä tasolla ovat tuotteiden kemikaalipitoisuudet (formaldehydi yms.) EU:n rajoituksiin nähden. Useimmiten vaatteet, joissa on liian korkeita formaldehydiarvoja, tulevat nimenomaan Kiinasta tai Intiasta.

      Itse olen sitä mieltä, että maksan hieman enemmän siitä varmuudesta että saan tuotteeni turvallisesta paikasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Upea peppuisella naisella

      Upea peppuisella naisella on upea peppu.
      Ikävä
      85
      6294
    2. Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta

      Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t
      Tornio ja Haaparanta
      30
      3783
    3. törniöläiset kaaharit haaparannassa

      isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/
      Tornio ja Haaparanta
      28
      3140
    4. Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!

      https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu
      Maailman menoa
      369
      1696
    5. Mihin se sysipska hävisi?

      Katso Frida Kahlo elämäkerta ja opi.
      Ikävä
      33
      1388
    6. Upea peppuisella miehellä

      Upea peppuisella miehellä on upea peppu.
      Ikävä
      27
      1320
    7. Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän

      Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi
      Maailman menoa
      46
      949
    8. Anteeksi kulta

      En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv
      Ikävä
      11
      946
    9. Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."

      Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:
      Tv-sarjat
      11
      870
    10. Tykkään susta todella

      Paljon. Olet ihana ❤️
      Ikävä
      42
      849
    Aihe