Varmasti halvin

tyytyväinen asiakas

pakko nyt kehua tätä kauppaa www.diiva.fi

tilasin itselleni todella halvan häämekon mittatilauksella. mekon tuleminen oli nopeaa 7viikkoa ja aivan mahtava häämekko muuta ei voi sanoa. suosittelen todella lämpimästi.

2

538

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hullukana

      omia tuotteitaan joka tuutissa. kopio kamaa halvalla kiinasta. kannattaa välttää!

    • galibrix

      Miksi ostajan tulisi pitää mahdollisimman halpaa hyvänä?

      Valitettavan paljon on markkinoilla nykyään juurikin tämän kaupan tarjoaman valikoiman kaltaisia halpatuontikopioita, joiden laatu on mitä sattuu.

      Halvalla lapsityövoimalla kaukoidässä tehtyjä riepuja, joiden käyttäjäturvallisuudestakaan ei varmasti ole mitään takeita.

      Tälläisiä pieniä määriä maahan tuotaessa tuotteet harvoin jäävät tullilaboratorion tarkistukseen, joten kukaan ei tarkista millä tasolla ovat tuotteiden kemikaalipitoisuudet (formaldehydi yms.) EU:n rajoituksiin nähden. Useimmiten vaatteet, joissa on liian korkeita formaldehydiarvoja, tulevat nimenomaan Kiinasta tai Intiasta.

      Itse olen sitä mieltä, että maksan hieman enemmän siitä varmuudesta että saan tuotteeni turvallisesta paikasta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomalainen tutkimus paljasti oudon asian vasemmistolaisista - he häpeävät itseään

      Kyllä, asia on faktaa. Suomalainen tutkimus osoittaa, että vasemmistolaisina itseään pitävät kansalaiset häpeävät itseää
      Maailman menoa
      223
      4534
    2. Sosialismia Tampereella: Virallinen ilmiantolinja avautuu kaupungissa

      Nyt siis mennään mansessa ihan justiinsa samaan malliin kuin entisessä Neuvostoliitossa, jossa saattoi ilmiantaa naapuri
      Maailman menoa
      445
      3288
    3. Tätä et nähnyt tv:ssä: Frederik paljastaa - Totuus "haisevasta jäynästä" pehtoorille Farmilla

      Frederik veti ns. herneen nenään ja päätti kostaa pehtoorille. Mitäs mieltä olet Frederikin "aamutoimista"? Lue jutt
      Tv-sarjat
      14
      2188
    4. Ellen Jokikunnas paljastaa kyynelehtien Ralph-pojasta: "Apua..."

      Ellen Jokikunnaksen ja hänen puolisonsa Jari Raskin perheestä ja taloprojektista Italiassa kertova Unelmia Italiassa -sa
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1850
    5. Oho! Vappu Pimiä teki "röyhkeän" teon - Onko sopivaa paljastaa tämä MasterChef-sarjasta?

      Vappu Pimiä on astunut MasterChef Suomi -keittiöön ja liittynyt ohjelman legendaariseen tuomaristoon Helena Puolakan ja
      Tv-sarjat
      5
      1198
    6. Mun kaikkialta häviäminen

      Ei liity sinuun. Muista se. ❤️ Mua kiusataan enkä mä enää jaksa.
      Ikävä
      74
      1033
    7. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1025
    8. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      25
      994
    9. Inhottaa ajatus siitä

      Miten monia olet pannut.
      Ikävä
      75
      928
    10. Onko teillä

      minkä tyyppisiä seksifantasioita kaivattunne kanssa?
      Ikävä
      54
      926
    Aihe