uros terrerien leikkaus uudestaan ?

eli 2v uros leikattu vajaan vuoden ikäisenä ja vieläkin välillä pippeli pullistuu ja juuresta pullistuu
myös molemmin puolin.
ja alkaa älytön hyppiminen ja jos kiinni niin vinkuminen luokse.
tämä siis jos joku ihminen ilmaantuu torppaan ;)

siis onko tällä pojalla hormooni häiriö vai mikä ?
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei ole. Se tekee sitä joko dominoidakseen tai sitten se vaan tuntuu hyvältä.
Ei se leikkaus vaikuta niihin paisuvaiskudoksiin (pullistuviin osiin) mitenkään vaikka tekis mitä.
Se on vaan nyt koitettava kieltämällä opettaa olemaan himoitsematta ihmisiä...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


irma.kh kirjoitti:

eli 2v uros leikattu vajaan vuoden ikäisenä ja vieläkin välillä pippeli pullistuu ja juuresta pullistuu
myös molemmin puolin.
ja alkaa älytön hyppiminen ja jos kiinni niin vinkuminen luokse.
tämä siis jos joku ihminen ilmaantuu torppaan ;)

siis onko tällä pojalla hormooni häiriö vai mikä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu