oon syntyny 1990 ja olen 161cm pitkä ja painan 52 kg, oonko normaali painoltani
ois kiva jos joku vastais..=)
ois kiva jos joku vastais..=)
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
hei...daa! mä oon sun ikänen ja mä olen 165/60 ajattele, jos mulla ei oo mitään ylipaino jne..ongelmia nii ei todellakaan sulla, sunpainos on mulle ihannepainoni xD life is just a game
Kyllä kehtaat itseäsi normaaliksi haukkua. Ei ongelmaa pituus/paino suhteissa.
oonko mä normaali..oon 90-syntyny kans ja oon 160/43..ja vaik syön ni en oikeestaa pahemmi liho..vähä ärsyttävää..:)
Selvästikkin sun aivojen paino on liian kevyt sun bodiin verrattuna, tai jos se sanoo toisin niin sulla on tyhjää siellä missä muilla on aivot. Tännehän kirjoittelee tommosia kysymyksiä vain aivottomat äläkääpiöt, kuten sinä.
siis et todellakaan ole ylipainoinen. minähän se tässä läski olen,kun mittani ovat 167/90,joten mieti vähän. Munhan se pitäisi laihduttaa,ei sun. Ettäs tiedät!
en mä oo ihteeni läkskiks haukkunukkaa..kuka nii on vittäny?!ku mä vaan et mä en voi sille mitn jos oon 160/43..ja en mä näytä peilistä miltää luuviululta..näytän onneks silti ihan normaalilta..ja kyllä mä tässä ajan kans lihon!!älkää huoliko:)