Ikkuna auki

Siis kun tuo astran sähköinen vasen etu ikkuna jumittui kiinni, tai siis ei liiku minnekkään. Revin ovipaneelit pois ja yritin saada ikkunan kiinni, mutta ei onnistu. Jotain kikkoja millä saada ikkuna manuaalisesti kiinni?
2377
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikö auton ohje kirjassa lue mitään muistelen että olis jotain

Äänestä
  • Ei löytänyt mitään, mikä auttaa jos sähköt eivät toimi. Ooppeli on päättänyt ryhtyä kovin hankalaksi... :(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Leena kirjoitti:

Siis kun tuo astran sähköinen vasen etu ikkuna jumittui kiinni, tai siis ei liiku minnekkään. Revin ovipaneelit pois ja yritin saada ikkunan kiinni, mutta ei onnistu. Jotain kikkoja millä saada ikkuna manuaalisesti kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu