LAHDEN PYSÄKÖINTIHALLEIHIN SAATAVA KIELTO ISOILLE AUTOILLE

Ei juman-keuta jättäkää ne maasturit/pakettiautot vaikka linja-autoaseman parkkipaikalle, saatana viette kahden auton p-paikan sen kuorma-autonne kanssa.
1207
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

KUNNON PARKKIHALLEJA LAHTEEN ja isoja sellaisia ja parkkimaksu voisi olla esim. 1h=2€, 2h=3€, 3h=4€ jne. Niin voidaan poistaa näitä katuparkkeja. Olis aika halpa toi parkkeeraushinta verrattuna Helsinkiin jne.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


trak-tori kirjoitti:

Ei juman-keuta jättäkää ne maasturit/pakettiautot vaikka linja-autoaseman parkkipaikalle, saatana viette kahden auton p-paikan sen kuorma-autonne kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu