mä olen 14w jätkä..mun tyttöystäväni on 11... me harrastettiin sexiä tänä viikonloppuna ensimmäistä kertaa.. kummatkin halus sitä, mut mua on alkanu kaduttaa se...oisko pitäny odottaa viel pari vuotta?
katumus..syvä katumus
katumus..syvä katumus
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
11wee on vähäliian nuori ajattele vähän mitä teet
Onhan se kiva lasta napsauttaa.
No olisiko kannattanut miettiä etukäteen että jos vaikka alkaa kaduttaa!tehtyä ei saa tekemättömäksi mutta jonain päivänä sitä lasta vielä kaduttaa!Tottakai hän sanoo haluavansa sitä koska seurustelee itseään noinkin paljon vanhemman kanssa.Ja luultavasti hän halusi sitä vain siksi ettei menettäisi "ihanaa" vanhempaa poikaystäväänsä siksi että kun on ihan lapsi ja pelkää ettei riitäkään sulle!!
Mulla oli vastaava tilanne vuosia sitten,mutta mä olin sentään 13 (vaikkakin ihan kakara)ja poikaystäväni 15 ja vieläkin kaduttaa niin perkeleesti!!!Niin mieti miltä siitä tyttöystävästäsi tuntuu kuin toiset odottaa ekaa kertaansa vielä 16vuotiaina(jotkut jopa vielä kauemmin) ..varmaankin todella pahalta!!!Voin kertoa että sua on syytäkin kaduttaa koska te tuutte miettimään sitä vielä monesti että kannattiko ja lyön vetoa että kumpikin tekisi mitä vain että saisi tapahtuneen pois menneisyydestänne..ei ehkä nyt mutta myöhemmin kaduttaa vielä enemmän!!!