profiilin poisto treffi palstalla???

tahdon pois

miten ihmeessä saan poistettua profiilini, ei onnistu millään, voiko joku viisampi kertoa, kiitos

13

2385

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Hei!

      Voit piilottaa tai poistaa treffiprofiilisi tekemällä seuraavat toimenpiteet. Kirjaudu sisään Treffeihin. Napsauta Muokkaa profiiliasi -linkkiä ja Valitse Asetukset. Siirry Asetukset-sivun alaosaan ja napsauta linkkiä "Piilota profiilisi" tai "Poista profiili pysyvästi".

      Profiilin piilottaminen: Voit piilottaa profiilisi ja halutessasi aktivoida sen uudelleen käyttöön myöhemmin. Profiilin voi ottaa uudelleen käyttöön 6 kuukauden ajan siitä, kun se on piilotettu. Tämän jälkeen profiili poistuu automaattisesti ja pysyvästi palvelusta.

      Profiilin poistaminen: Voit poistaa profiilisi kokonaan pysyvästi. Profiilin kaikki tiedot poistuvat kerralla, eikä sitä voi enää ottaa uudelleen käyttöön. HUOM! Poistamalla profiilin mahdollinen jo maksettu Tositarkoituksella-paketin jäsenyys päättyy. Jäsenyyttä ei voida siirtää uudelle profiilille eikä maksettua jäsenyyttä erikseen hyvitetä.


      Ystävällisin terveisin,
      Piia
      Suomi24

      • karjuntaa

        Poistin treffi-ilmoituksestani käyttötunnukset ja nyt en pääse millään sivulleni poistamaan profiiliani pysyvästi, kuten oli tarkoitus. Mikään sähköpostiosoite ei kelpaa, eikä salasana.


      • jokuvaan3

        Ei onnistu näillä ohjeilla! Tarkoitat ilmeisesti "Muokkaa tietojasi" täältä ei löydy mitään. Miksi ihmeessä tämä on tehty näin v**un vaikeaksi!!??


      • katso päiväys
        jokuvaan3 kirjoitti:

        Ei onnistu näillä ohjeilla! Tarkoitat ilmeisesti "Muokkaa tietojasi" täältä ei löydy mitään. Miksi ihmeessä tämä on tehty näin v**un vaikeaksi!!??

        Come on, 2 v. vanhat ohjeet, sivusto uudistettu sen jälkeen. Aloita uusi ketju.


      • kiitos. en olisi varmaankaan itse löytänyt tuota profiilin poistaminen¨¨


    • ramska

      Olen piilottanut profiilini 12h sitten. Vieläkin se löytyy hakutuloksissa. Kauanko kestää, että piilottaminen astuu voimaan?

    • piiiilossako...

      ..ei se piilotus silleen sitä profia piilota....sinuun ei vaan kukaan saa yhteyttä...siinä kaikki...

    • vaerw

      Olen poistanut profiilin eilen, mutta yhä se näkyy enkä voi kirjautua enää.

    • oha se kumma

      Miksi profiili näkyy edelleen vaikka olen poistanut sen muutama päivä aikaa sitte? kuuluuko profiilin näkyä muutama päivä vielä poistamisen jälkeen? häiritsee kun en haluaisi sen enää olevan mutta sieläpä se vaan näkyy.....

    • Karjuntaa edelleenki

      Ei mistään tietoa treffi-ilmoitukseni poistoon. Käyttjätunnukset poistin ja en pääse enää kirjautumaan, kun mikään s-postiosoite ei kelpaa.
      Kiva kiva, voi soittaa tukeen ja maksaa "vain" 2,20 min. ppm, ja alkoi kuulua muusikkia, jota olisin kai saanut kuunnella vaikka kuinka kauan. Kallista musiikkia.
      Olen lähettänyt palautetta kahteen neuvottuun osoitteeseen, mitään ei tapahdu.

    • Hei,

      kiitos viestistäsi. Jotta voin auttaa sinua ongelmasi kanssa, tarvitsen enemmän tietoja. Ylläpidolle suunnatut viestit kannattaa aina jatkossa kirjoittaa rekisteröidyllä nimimerkillä, jotta pääsemme helpommin kiinni ongelmaan. Tässä tapauksessa ehdotan ottamaan yhteyttä käyttäjätukeen, joka voi poistaa treffiprofiilin käytöstä.

      Terveisin,
      Piia
      Suomi24

    • Kritiikkiä

      Mutta miksei tähän voitu vastata, että miten kauan menee että profiili poistuu käytöstä niin ettei se enää pomppaa hakutuloksissa esiin? Se oli se tieto, jota kysyjä kaipasi, ja varmasti moni muukin, joka eksyy lukemaan tätä keskustelua.

    • Haluan poistua täältä treffeiltä

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      289
      46029
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      53
      11504
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      242
      11090
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      43
      9892
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      92
      8716
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      293
      6787
    7. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      12
      3812
    8. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      4
      3575
    9. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      3
      3460
    10. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      8
      3369
    Aihe