Hei!
Onko täällä ketään nuorta suomalaista joka asuisi Tunisin seudulla?
Itse olen 18-vuotias.
Tunisiassa asuvia suomalaisia...
6
712
Vastaukset 6
- tn
lähetä sun sposti
- ullerina
hei
- majoitus
Hei! Olen menossa Tunisiaan ja tahtoisin vuokrata asunnon kuukaudeksi. Onko tietoa edullisista kivoista ja puhtaista asunnoista suhteelliseen edulliseen kk vuokraan?
- mammaralla
Googlaa... itse törmäsin esim http://www.homelidays.co.uk. riippuu tietenkin siitä mitä haet ja minkä lasket edulliseksi
- 1234
mammaralla kirjoitti:
Googlaa... itse törmäsin esim http://www.homelidays.co.uk. riippuu tietenkin siitä mitä haet ja minkä lasket edulliseksi
Olisi kiva kuulla lisää suomalaisista Tunisiassa. Missä päin asutte, kuinka kauan olette olleet ja kuinka sopeutuminen uuteen kulttuuriin onnistuu?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 791100
- 1041075
- 67512
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13430
- 42422
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391