Golfin automaattiryypyn muutossarja..

Hei, tietäiskö joku mistä saisi 89, 1.6 golfiin automaattiryypyn muutos-sarjaa manuaaliseksi? Motonetissä joskus ollut vaan ei ole enää?
Ongelmana kun se ryyppy ryyppää koko ajan!

Kiitti...
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sitä ei enää valmisteta...Ehkä jostain kaasutin korjaamolta tai purkamoilta ympäri suomee saattas löytyä...Samoin kannatta katella jostain opelista romuttamolta , niissähän joissakin on pierpurgin kaasari...

Näppärä tekee sen kokonaan ite!!Esim. minä tein.. =)

Tosi helppo kun vähän päätään käyttää!!Ostat vaan ryyppyvaijerin ja jonkun pienen jousen..Se vanha ryyppy hässäkkä kannattaa nakata jortaniin..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Zimppa kirjoitti:

Hei, tietäiskö joku mistä saisi 89, 1.6 golfiin automaattiryypyn muutos-sarjaa manuaaliseksi? Motonetissä joskus ollut vaan ei ole enää?
Ongelmana kun se ryyppy ryyppää koko ajan!

Kiitti...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu